Prace

 1. Analiza statystyczna na zaliczenie ze statystyki
 2. Plan opieki dla pacjenta z odleżyną
 3. Opinie uczniów w zespołach klasowych kończących edukację wczesnoszkolną o dzieciach o wysokiej pozycji społecznej – na przykładzie szkoły w środowisku małomiasteczkowym (WPROWADZENIE; Cz. 1 Podstawy teoretyczne: Rozdział I – Znaczenie zespołu w samopoczuciu człowieka, Rozdział II – Rozwój sfery społecznej dziecka w wieku wczesnoszkolnym, Rozdział III  – Klasa szkolna jako środowisko wychowawcze, Rozdział IV – Jednostka w zespole rówieśniczym, Rozdział V – Środowisko rodzinne sprzyjające rozwojowi sfery społecznej dziecka; Cz. 2 Koncepcja metodologiczna badań własnych: Rozdział I – Cele badań, problemy i hipotezy, zmienne i wskaźniki, Rozdział II – Metody, techniki i narzędzia badawcze, Rozdział III – Charakterystyka próby badawczej, Rozdział IV – Organizacja badań, Rozdział V – Charakterystyka badanego środowiska; Cz. 3 Wyniki i interpretacja badań własnych: Rozdział I – Charakterystyka stosunków społecznych w zespołach klasowych, Rozdział II – Środowisko rodzinne i jego rola w zachowaniach społecznych dzieci, Rozdział III – Koncepcja pracy wychowawczej w zespole klasowym w świetle wyników badań własnych; ZAKOŃCZENIE I WNIOSKI)
 4. Diagnoza przemocy wśród dzieci w szkole podstawowej (Wstęp, Rozdział I – Przemoc w szkole podstawowe zagadnienia, Rozdział II – Metodologiczne podstawy pracy, Rozdział III – Analiza wyników badań własnych, Zakończenie i wnioski, Bibliografia)
 5. Działalność terapeutyczna Środowiskowego Domu Samopomocy „Akademia Artystyczna” w Lublinie w latach 2011-2014 (Wstęp, Rozdział I – Arteterapia w działalności terapeytycznej osób niepełnosprawnych, Rozdział II – Historia i ewolucja „Akademii Artystycznej”, Rozdział III – Powstanie Środowiskowego Domu Samopomocy, Rozdział IV – Działalność terapeutyczna w latach 2011-2014, Zakończenie, Bibliografia)
 6. Charakterystyka hydromorfologiczna górnego biegu rzeki Tyśmienica – wzór pracy magisterskiej (Rozdział I – Uwarunkowania, Rozdział II – Charakterystyka obszaru badań, Rozdział III – Przegląd literatury, Rozdział IV – Metody badań, Rozdział V – Analiza wyników – wersja w PDF ze zdjęciami, Rozdział IV – Wnioski, Rozdział VII – Literatura, )
 7. Opieka nad pacjentem w teorii pielęgniarstwa. Fye Glenn Abdellah – życie i dokonania (Prezentacja_PowerPoint)
 8. Analiza prawna projektu „Komis wielobranżowy ze szczególnym uwzględnieniem sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
 9. Rozprawka „Poszukaj korzeni Europy w Średniowieczu” – poziom I LO
 10. Analiza oferty handlowej firmy Toyota na rynku polskim – analiza na rok 2008 (Toyota -PDF)
 11. Przykładowe odwołanie od decyzji dziekana (Odwolanie – PDF)
 12. Rumianek pospolity (Chamomilla recutita (L.) Rausch.) – przegląd piśmiennictwa
 13. List pożegnalny Lady Makbet do męża – klasa I LO
 14. Analiza rzetelności materiału prasowego – referat na zaliczenie przedmiotu „Etyka dziennikarska”
 15. Który z systemów politycznych uważasz za najlepszy w obecnej sytuacji wewnętrznej i geopolitycznej Polski? Uzasadnij swoją opinię – referat na zaliczenie
 16. Czy reżim demokratyczny jest jedynym możliwym i najlepszym sposobem uregulowania stosunków społecznych i politycznych? – referat na zaliczenie

Powyższe teksty nie zostały odebrane przez osoby zamawiające i są dostępne na tej stronie na licencji CC 3.0 Uznanie autorstwa. Teksty zamówione, opłacone i odebrane są natychmiast usuwane z mojego komputera i nie są nigdzie dostępne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s